Seznam benjamínků 2020

Čeladná finále 24.-25.8.2020

  1. Lukáš Hložánek GCKSI
  2. Max Bartulec, GCHUK
  3. Martin Rožnovský, GCAUS
  4. David Šmerda, GCAUS
  5. Noemi Bulíková
  6. Samuel Ondryáš
  7. Adéla Klimešová
  8. Libor Sadílek

 

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=626534921

Hukvaldy 16.8.2020

  1. Lukáš Hložánek GCKSI
  2. Max Bartulec, GCHUK
  3. Vojtěch Eliáš, GCHUK
  4. David Šmerda, GCAUS
  5. Marek Matula, GCHUK
  6. Jiří Stuchlík, ZGCKR
  7. Martin Rožnovský, GCAUS

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=626534842

Kořenec 9.8.2020

  1. Lukáš Hložánek GCKSI
  2. Adéla Klimešová, GOLGC
  3. David Šmerda, GCAUS
  4. Thea Slavíčková, ZCKR
  5. Sebastian Schamberger, GCBRN
  6. David Frélich
  7. Ondřej Toman,
  8. Matěj Horák,
  9. Anna Horáková

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=626534823

Ostravice 4.-5.8.2020

  1. Max Bartulec, GCHUK
  2. Adéla Klimešová, GOLGC
  3. Lukáš Hložánek, GCKSI
  4. David Šmerda, GCAUS
  5. Thea Slavíčková, ZCKR
  6. Sebastian Schamberger, GCBRN
  7. Ondřej Toman,
  8. Matěj Horák,
  9. Anna Horáková,

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=626534875

Skalica 1.8.2020

  1. Samuel Ondryáš, GCLKO
  2. Max Bartulec, GCHUK
  3. Lukáš Hložánek, GCKSI
  4. Martin Rožnovský, GCAUS
  5. David Šmerda, GCAUS
  6. Fabián Ošťádal, GCS
  7. Lucinka Růžičková, GCS
  8. Adéla Klimešová, GOLGC
  9. David Frélich, GCS

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=626534804

Rožnov pod Radhoštěm 29.7.2020

  1. Benjamin Meert, GCRAD
  2. David Šmerda, GCAUS
  3. Adéla Klimešová, GOLGC
  4. Martin Rožnovský, GCAUS
  5. Lukáš Hložánek, GCKSI
  6. Samuel Božoň, GCPOP
  7. Tomáš Bretšnajdr, VALGK

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=610585354

Penati The Legend Course 1. devítka 16.7.2020

  1. Max Bartulec, GCHUK
  2. Adéla Klimešová, GOLGC
  3. David Šmerda, GCAUS
  4. Sebastian Schamberger, GCBRN

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=625213468

Kaskáda 13.-14.2020 ŽELEZO

  1. Kristýna Sovová, GCOLO
  2. Max Bartulec, GCHUK
  3. Noemi Buliková, GCKSI
  4. Adéla Klimešová, GOLGC
  5. David Šmerda, GCAUS
  6. Sebastian Schamberger, GCBRN

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=615969341

Ostravice 9.7.2020

  1. David Šmerda, GCAUS
  2. Max Bartulec, GCHUK
  3. Valerie Hellerová, BESGK
  4. Samuel Ondryáš, GCLKO
  5. Jiří Stuchlík, ZGCKR
  6. Thea Slavíčková, ZGCKR
  7. Martin Rožnovský, GCAUS
  8. Tobiáš Tichavský
  9. Thea Slavíčková, ZGCKR
  10. Adéla Klimešová, GOLGC
  11. Anita Herynková, GCTNV
  12. Albert Složil jr., GCOLO

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=615969304

Ropice 7.7.2020

  1. David Šmerda, GCAUS
  2. Max Bartulec, GCHUK
  3. Valerie Hellerová, BESGK
  4. Thea Slavíčková, ZGCKR
  5. Jiří Stuchlík, ZGCKR
  6. Martin Rožnovský, GCAUS
  7. Šimon Šíma, GCOLO
  8. Anita Herynková, GCTNV
  9. Albert Složil jr., GCOLO

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=615969261

Olomouc 1.7.2020

  1. David Šmerda, GCAUS
  2. Max Bartulec, GCHUK
  3. Valerie Hellerová, BESGK
  4. Jiří Stuchlík, ZGCKR
  5. Bára Langerová, ZGCKR
  6. Martin Rožnovský, GCAUS
  7. Samuel Ondryáš, GCLKO
  8. Adéla Klimešová, GOLGC
  9. Filip Langer, ZGCKR
  10. Kristýna Sovová, GCOLO
  11. Šimon Šíma, GCOLO
  12. Fabián Ošťádal, GCS

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=615969214

Kravaře 16.6.2020

  1. Max Bartulec, GCHUK
  2. Ella Holušová, ZGCKR
  3. David Šmerda, GCAUS
  4. Adéla Klimešová, GOLGC
  5. Valerie Hellerová, BESGK
  6. Samuel Ondryáš, GCLKO
  7. Jiří Stuchlík, ZGCKR
  8. Matěj Chvál, ZGCKR
  9. Bára Langerová, ZGCKR
  10. Thea Slavíčková, ZGCKR
  11. Sebastian Schamberger, GCBRN
  12. Jiří Ehrenberger, ZGCKR
  13. Kristýna Sovová, GCOLO
  14. Martin Rožnovský, GCAUS
  15. Šimon Šíma, GCOLO
  16. Filip Langer, ZGCKR

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=615969187

Horal Velké Karlovice 13.-14.6.2020

  1. Max Bartulec, GCHUK
  2. Vojtěch Eliáš, GCHUK
  3. Fabián Ošťádal, GCS
  4. Adéla Klimešová, GOLGC
  5. David Šmerda, GCAUS
  6. Viktorie Dočková, GCUHR
  7. Ella Holušová, ZGCKR

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=615969156

Jezera 10.6.2020

  1. Fabián Ošťádal, GCS
  2. David Šmerda, GCAUS
  3. Martin Rožnovský, GCAUS
  4. Viktorie Dočková, GCUHR
  5. Albert Složil, GCOLO
  6. Samuel Ondryáš, GCLKO
  7. Oliver Šmíd, GCUHR
  8. David Frélich
  9. Max Bartulec, GCHUK
  10. Adéla Klimešová, GOLGC

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=615969130

Austerlitz 4.6.2020

  1. David Šmerda, GCAUS
  2. Adéla Klimešová, GOLGC
  3. Sebastian Schamberger, GCBRN
  4. Fabián Ošťádal, GCS
  5. Lukáš Hložánek, GCKSI
  6. Noemi Bulíková, GCKSI
  7. Tobias Bártů, GCKSI
  8. Max Bartulec, GCHUK
  9. Vojtěch Eliáš, GCHUK
  10. Olívia Novotná, GC Trnava
  11. Karolína Novotná, GC Trnava
  12. David Frélich, GCAUS
  13. Filip Harant, GCKSI
  14. Kristýna Sovová, GCOLO
  15. Martin Rožnovský, GCAUS
  16. Lukáš Libenský, GCAUS

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=615969089

Ostravice 31.5.2020

  1. David Šmerda, GCAUS
  2. Max Bartulec, GCHUK
  3. Noemi Buliková, GCKSI
  4. Sebastian Schamberger, GCBRN
  5. Fabián Ošťádal, GCS
  6. Jiří Stuchlík, ZGCKR

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=615969021

Šilheřovice 29.5.2020

  1. David Šmerda, GCAUS
  2. Max Bartulec, GCHUK
  3. Lukáš Libenský, GCAUS
  4. Adéla Klimešová, GOLGC
  5. Samuel Ondryáš, GCLKO
  6. Valerie Hellerová, BESGK
  7. Jiří Stuchlík, ZGCKR
  8. Fabián Ošťádal, GCS

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=615968292

Lázně Kostelec 23.5.2020

  1. Max Bartulec, GCHUK
  2. Lukáš Hložánek, GCKSI
  3. David Šmerda, GCAUS
  4. Samuel Ondryáš, GCLKO
  5. Valerie Hellerová, BESGK
  6. Složil Albert jr., GCOLO
  7. Fabián Ošťádal, GCS

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=615124766

Čeladná 18.5.2020

  1. Max Bartulec, GCHUK
  2. Adélka Klimešová, GOLGC
  3. Samuel Ondryáš, GCLKO
  4. Fabián Ošťádal, GCS
  5. David Šmerda, GCAUS
  6. Lukáš Libenský, GCAUS
  7. Vojtěch Eliáš, GCHUK

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=614089876

© 2020 Morava Cup
created by: Global Trade Technology s.r.o.

Rolovat nahoru