Aktuality

Penati – Startovní listina

Startovní listina k nedělnímu turnaji na Penati zde !:o)

Penati Legend Course 17.10. – startovka

Startovní listina nedělního turnaje bude uveřejněna v sobotu 16.10. v dopoledních hodinách. Start 1. flightu se chystá na 9:30!:o) Těšíme se brzy na viděnou!:o)

Poděkování Partnerům

Děkujeme našim partnerům: Obci Čeladná, MŠMT, MSK a ČUS

Startovní listina Kaskáda

Startovní listina bude uveřejněna 19.9. v dopoledních hodinách! První flight oddrajvuje v 9:30!:o) Těšíme se brzy na viděnou!:o)

Podzim na Kaskádě 20.9.

Chystáme pro vás podzimní turnaj na Kaskádě v kombinaci železo/dřevo! Bližší info zde !:o)

Startovka WAGR Čeladná 3.kolo

Startovní listina k třetímu kolu WAGR kategorie zde

Startovka Čeladná WAGR 2.kolo

Startovní listina pro druhé úterní kolo WAGR turnaje zde

Startovka RMTM Čeladná 1. kolo

Startovní listina k prvnímu kolu RMTM na Čeladné zde !:o) První flight Benjamínků odstartuje cca 15:40, sraz 15:20 u registrace!:o)

Startovka Čeladná WAGR 1.kolo

Startovní listina k prvnímu kolu na Čeladné zde !:o)

Startovka Hukvaldy 21.8.

Startovní listina k sobotnímu turnaji na Hukvaldech  zde , první flight benjamínků odstartuje 15:30, sraz 15:00 hod. u registrace, startovka zde:o)

Startovka RMTM Ostravice 2.kolo

Startovní listina k druhému kolu RMTM turnaje zde , flight benjamínků odstartuje 13:30!:-)

Startovka Ostravice WAGR 3.kolo

Startovní listina k třetímu kolu pro mistrovskou kategorii zde

Startovka Ostravice WAGR 2.kolo

Startovní listina k druhému kolu pro mistrovskou kategorii na Ostravici zde

Startovka RMTM Ostravice 1.kolo

Startovní listina k prvnímu kolu RMTM na Ostravici zde !:o) První flight Benjamínků odstartuje 13:50, sraz 13:20 u registrace!:o)

Startovka Ostravice WAGR 1.kolo

Startovní listina k prvnímu kolu na Ostravici zde !:o)

Startovka Kostelec 13.8.

Startovní listina k pátečnímu turnaji v Kostelci u Zlína zde , první flight benjamínků odstartuje 12:50!:o) Sraz je ve 12:30 u registrace!:o)

Startovka Kaprun / Zell am See

Startovní listina k úternímu turnaji na hřišti Kitzsteinhorn ( Kaprun/Zell am See )  zde , restaurace se otevírá od 8:30, registrace hráčů začíná od 9:00!:o)

Startovka Skalica 24.7.

Startovní listina k sobotnímu turnaji na Skalici: mistrovská kategorie zde , startovka RMTM zde , sraz benjamínků se uskuteční 12:30 v klubovně u registrace, start prvního flightu je naplánovaný na cca 12:50!:o) Prosíme ještě o ranní kontrolu vašich startovních časů!:o)

Startovka Austerlitz 22.7.

Startovní listina k čtvrtečnímu turnaji na Slavkově u Brna: mistrovská kategorie zde , startovka RMTM zde , sraz benjamínků se uskuteční 13:30 v klubovně u registrace, start prvního flightu je naplánovaný na cca 14:00!:o) Prosíme ještě o ranní kontrolu vašich startovních časů!:o)

Startovka Kořenec

Startovní listina k nedělnímu turnaji na Kořenci zde , sraz benjamínků se uskuteční 11:00 v klubovně u registrace, start prvního flightu je naplánovaný na 11:40 hod.. Prosíme ještě o ranní kontrolu vašich startovních časů!:o) Brzy na viděnou!:o)

© 2021 Morava Cup
created by: Global Trade Technology s.r.o.

Rolovat nahoru