Aktuality

Startovka Skalica 24.7.

Startovní listina k sobotnímu turnaji na Skalici: mistrovská kategorie zde , startovka RMTM zde , sraz benjamínků se uskuteční 12:30 v klubovně u registrace, start prvního flightu je naplánovaný na cca 12:50!:o) Prosíme ještě o ranní kontrolu vašich startovních časů!:o)

Startovka Austerlitz 22.7.

Startovní listina k čtvrtečnímu turnaji na Slavkově u Brna: mistrovská kategorie zde , startovka RMTM zde , sraz benjamínků se uskuteční 13:30 v klubovně u registrace, start prvního flightu je naplánovaný na cca 14:00!:o) Prosíme ještě o ranní kontrolu vašich startovních časů!:o)

Startovka Kořenec

Startovní listina k nedělnímu turnaji na Kořenci zde , sraz benjamínků se uskuteční 11:00 v klubovně u registrace, start prvního flightu je naplánovaný na 11:40 hod.. Prosíme ještě o ranní kontrolu vašich startovních časů!:o) Brzy na viděnou!:o)

Změna startovních časů kategorie CD v Rožnově!

Prosíme všechny hráče kategorie CD o kontrolu svých startovních časů!!! Změna byla provedena kvůli plynulému přechodu mezi devítkami bez nutnosti čekání! Děkujeme za pochopení!!!

Startovka Rožnov pod Radhoštěm

Startovní listina ke středečnímu turnaji v Rožnově pod Radhoštěm zde , sraz benjamínků se uskuteční 15:30 v klubovně u registrace, start prvního flightu je naplánovaný na 16:00 hod.. Prosíme ještě o ranní kontrolu vašich startovních časů!:o) Brzy na viděnou!:o)

Startovka Ropice 12.7.

Startovní listina k pondělnímu turnaji na Ropici: mistrovská kategorie zde , startovka RMTM zde , sraz benjamínků se uskuteční 13:20 v klubovně u registrace, start prvního flightu je naplánovaný na 13:45 hod.. Prosíme ještě o ranní kontrolu vašich startovních časů!:o)

Startovka RMTM Kaskáda 2. kolo

Startovní listina k druhému kolu na Kaskádě zde , benjamínci zde

Startovka Kaskáda WAGR 3.kolo

Startovní listina k třetímu kolu pro mistrovskou kategorii zde

Startovka Kaskáda WAGR 2.kolo

Startovní listina k druhému kolu pro mistrovskou kategorii zde

Startovka RMTM Kaskáda 1.kolo

Startovní listina k prvnímu kolu na Kaskádě zde !:o) První flight Benjamínků odstartuje 15:30, sraz 15:00 u registrace, startovka zde, 🙂

Startovka Kaskáda WAGR 1.kolo

Startovní listina k prvnímu kolu zde !:o)

Startovka Horal 2. kolo

Startovní listina k druhému kolu na Horalu zde, benjamínci zde

Startovka Horal 1.kolo

Startovní listina k prvnímu kolu turnaje na Horalu zde !:o) 1. flight benjamínků odstartuje 13:30 zkrácenou devítku!:o) Sraz 13:15 v altánku u registrace!:o)

Startovka Kravaře

Startovní listina k nedělnímu turnaji v Kravařích: mistrovská kategorie zde , kategorie na rány zde , stableford zde, sraz benjamínků se uskuteční 14:50 v klubovně u registrace, start prvního flightu je naplánovaný na 15:20 hod., prosíme všechny hráče o vyplnění čestného prohlášení, které naleznete v příloze turnaje, formulář odevzdáte u …

Startovka Šilheřovice

Startovní listina k sobotnímu turnaji v Šilheřovicích: mistrovská kategorie zde , kategorie na rány zde , stableford zde, sraz benjamínků se uskuteční 14:50 v klubovně u registrace, start prvního flightu je naplánovaný na 15:20 hod., prosíme všechny hráče o vyplnění čestného prohlášení, které naleznete v příloze turnaje, formulář odevzdáte u …

Čestné prohlášení Covid

Prosíme opět o vyplnění čestného prohlášení, které naleznete v příloze turnaje, formulář odevzdejte u registrace, děkujeme:-)

Startovka Jezera 23.5.

Startovka nedělního kola na Jezerech: mistrovská kategorie zde , kategorie na rány zde , stableford zde , benjamínci odstartují cca 12:30!:o)

Startovka Kaskáda 2. kolo

Startovka 2. kolo mistrovská kategorie zde , kategorie na rány zde , stableford zde,  benjamínci odstartují 13:35!!!

Finální verze termínů Morava Cupu 2021

viz. níže!:o) …Po turnaji na Kaskádě pokračujeme už tuto neděli 23.5. na Jezerech!:o)

Čestné prohlášení

Prosíme všechny hráče o vyplnění čestného prohlášení, které naleznete v příloze turnaje nebo zde!:o) Formulář odevzdáte u registrace do turnaje!:o)

© 2021 Morava Cup
created by: Global Trade Technology s.r.o.

Rolovat nahoru