Aktuality

Podzimní turnaj

Zářijový turnaj Morava Cupu 2020 se uskuteční 28.9. na Penati – The Legend Course. Všichni jste srdečně zváni!:o) O možném říjnovém termínu Skalice budete informováni!:o)

Startovka Čeladná finále 2.kolo

Startovní listina k druhému kolu finálového turnaje na Čeladné zde , mistrovská kategorie zde , 1. flight benjamínků odstartuje 15:20!:o)

Startovka Čeladná finále

Startovní listina k prvnímu kolu finálového turnaje na Čeladné zde , mistrovská kategorie zde , 1. flight benjamínků odstartuje !:o)

Startovka Kitzsteihorn 20.8.

Startovní listina ke čtvrtečnímu kolu na hřišti Kitzsteinhorn zde , první flight odstartuje 10:30!:o)

Startovka Hukvaldy 16.8.

Startovní listina k nedělnímu kolu na Hukvaldech zde , první flight benjamínků odstartuje 15:20, sraz 15:00 hod.!:o)

Gratulace Ondrovi a Agátě

Ondřej Němec a Agáta Křenková si v turnaji na Ostravici zaslouženě vybojovali 95,81 a 110,53 bodů v žebříčku WAGR!!!:-) Gratulujeme, jsme na vás hrdí!!!

Startovka k turnaji na Kořenci 9.8.

Startovní listina k nedělnímu kolu na Kořenci zde , první flight benjamínků odstartuje ve 12:50!:o)

Startovka k turnaji na Ostravici 5.8.

Startovní listina k zítřejšímu turnaji na Ostravici – finální verze zde , benjamínci zde !:o)

Mistrovská kategorie Ostravice WAGR

Ve středu 5.8. odehraje mistrovská kategorie druhé a třetí kolo!!! Startovní listina pro druhé kolo zde . Start prvního flightu 3. kola je naplánovaný na 12:30!!!

Dvoudenní turnaj na Ostravici: 1. kolo ZRUŠENO!!!

S ohledem na vydatné srážky a neregulérní podmínky pro hru je úterní kolo turnaje ZRUŠENO! Turnaj se uskuteční ve středu 5.8. jako jednokolový!

Startovka Ostravice 4.8. – 2.ZMĚNA!!!

VŠECHNY STARTOVNÍ ČASY ÚTERNÍHO KOLA JSOU POSUNUTY O 2 HODINY!  TEE TIMES 2 HOURS DELAY!  1. flight benjamínků je plánovaný na cca 15:10!

Startovka Ostravice 4.8.

Startovní listina k úternímu kolu na Ostravici zde , benjamínci odstartují ve 13:10!!:o)

Startovka Ostravice WAGR 3.5.

Startovní listina mistrovské kategorie k pondělnímu kolu na Ostravici zde !!!:o)

Startovka Skalica

Startovní listina k sobotnímu kolu ve Skalici zde , první flight benjamínků odstartuje v 13:10!:o)

Ostravice WAGR 3.-5.8.

O body do žebříčku WAGR mohou hrát všichni hráči do 26 let bez limitu spodní věkové hranice!!!

Startovka Rožnov

Startovní listina k středečnímu kolu v Rožnově pod Radhoštěm zde ,  první flight benjamínků odstartuje v 16:00!:o)

Startovka Penati 16.7.

Startovní listina k čtvrtečnímu kolu na Penati  zde , mistrovská kategorie zde,  první flight benjamínků odstartuje v 11:20!:o)

Startovka 2. kolo Kaskáda

Startovní listina k úternímu kolu na Kaskádě zde , mistrovská kategorie zde

Startovka 1.kolo Kaskáda

Startovní listina k turnaji na Kaskádě zde , mistrovská kategorie zde , benjamínci odstartují cca 14:40!!!:-)

Startovka Ostravice

Startovní listina k turnaji na Ostravici zde , mistrovská kategorie zde , benjamínci odstartují cca 12:40!!!:-)

© 2020 Morava Cup
created by: Global Trade Technology s.r.o.

Rolovat nahoru