Zásady ochrany osobních údajů

Kdo jsme

Naše webová adresa je https://www.moravacup.cz 

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Kontaktní formuláře

Pro přihlášení či odhlášení účastníka turnaje je možné využít kontaktní formulář. Ten neukládá takto vložená data do databáze, Vaše zpráva k nám dorazí jako standardní e-mail.

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web.

Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

S kým sdílíme vaše údaje

S nikým.

Jaká máte práva?

Pokud máte na tomto webu účet nebo jste zde přidali komentáře, můžete požádat o obdržení souboru s exportem osobních údajů, které o vás uchováváme, včetně všech údajů, které jste nám poskytli. Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsme povinni uchovávat z administrativních, právních nebo bezpečnostních důvodů.

 

© 2024 Morava Cup
created by: Global Trade Technology s.r.o.