Power Cup – záloha 21:00

SEDIN 13.-15.8.2022

1. GCBRN

Bertényi Bence, hcp +3,3   35+42+35/37,333b.

Talanda Michal, hcp +2,2   36+34+35/35b.   X

Otiepková Ester, hcp 1,0   35+34+41/36,667b.

Schwarzová Tereza, hcp +2,3   33+37+40/36,667b.

Šustek Jan, hcp +3,1   37+32+39/36b.

Benjamínci: Šustková Karolína, Schwarzová Barbora   25b.

Celkem: 209b.

2. GCAUS

Hanák David, hcp 1,0   33+38+33/ 34,667b.

Zmeškal Vojtěch, hcp 13,1   33b.

Bartů Tobias, hcp 8,3   30b.

Šmerda David, hcp 15,1   38b.

Benjamínci: Rožnovský Martin   20b.

Celkem: 190,334b.

3. VALGK

Ludvová Anna, hcp 2,5   34+39+40/37,667b.

Bernátek Alexandr, hcp 2,6   36+41+33/36,667b.

Pavel Richard, hcp 2,7   32+38+37/35,667b.

Najman Lukáš, hcp 8,8   45+35+37/39b.

Celkem: 186,668

PENATI 10.8.2022

1. GCAUS

Janovský Radek, hcp 8,7   33b.

Bartů Tobias, hcp 9,0   28b.   X

Zmeškal Vojtěch, hcp 13,1   38b.

Frélich David, hcp 20,7   31b.

Neubauer Tomáš, hcp 26,9   34b.

Benjamínci: Rožnovský Martin   20b.

Celkem: 209b.

AUSTERLITZ 8.8.2022

1. SOGCC

Štourač Dominik, hcp 5,3   37b.

Lenz David, hcp 7,5   36b.

Vrbická Sára, hcp 7,9   29b.   X

Bartošová Sandra, hcp 10,5   42b.

Maňas Mikuláš, hcp 10,9   41b.

Benjamínci: Lenzová Inna   20b.

Celkem: 213b.

2. GCKSI

Hložánek Jakub, hcp 6,3   38b.

Hložánek Lukáš, hcp 13,5   32b.

Jochman Samuel, hcp 14,6   24b.   X

Šlampa Daniel, hcp 23,5   37b.

Šubrt Jeremy, hcp 24,5   30b.

Benjamínci: Harant Filip, Ullreich Jakub, Němcová Laura, Peterková Tina: 35b.

Celkem: 210b.

3. GCAUS

Šindelářová Barbora, hcp +2,0   33b.

Hanák David, hcp 1,2   36b.

Mikl Hugo, hcp 1,7   37b.

Šmerda Marek, hcp 2,1   32b.

Stehlík Jonáš, hcp 2,2   29b.   X

Benjamínci: Rožnovský Martin, Ševela Adam, Libenská Eliška: 30b.

Celkem: 201b.

4. PGCOV

Vojtěšek Mikuláš, hcp 1,8   40b.

Adam Jan, hcp 3,7   34b.

Kamradek Vojtěch, hcp 5,6   30b.   X

Novák Jakub, hcp 6,9   30b.

Krol Matyáš, hcp 9,6   33b.

Benjamínci: Fleischmann Ella   20b.

Celkem: 197b.

5. GCOLO

Látal Filip, hcp 5,7   33b.

Sovová Karolína, hcp 7,5   34b.  X

Šíma Václav, hcp 9,3   34b.

Složilová Amélie, hcp 14,6   36.

Tesaříková Karolína, hcp 30,3   36b.

Benjamínci: Složil Albert   20b.

Celkem: 192b.

6. BESGK

Rumpík Matyáš David, hcp 2,4   37b.

Kaszper Nella, hcp 3,5   35b.

Hellerová Laura, hcp 4,6   36b.

Škvrnová Nela, hcp 6,0   WD

Adamusová Natálie, hcp 7,6   7,6

Celkem: 185b.

7. GCBRN

Petrlová Magdalena, hcp 0,9   26b.

Schamberger Ondra, hcp 3,7   33b.   X

Bohata Daniel, hcp 4,8   36b.

Zavřel Alex, hcp 7,1   34b.

Janíková Kateřina, hcp 8,5   37b.

Celkem: 159b.

8. GOLGC

Filipová Natálie, hcp 10,1   30b.

Klimešová Adéla, hcp 13,9   36b.

Filipová Dominika, hcp 19,7   23b.

Stromšíková Natálie, hcp 22,3   23b.

Celkem: 142b.

KITZSTEINHORN 1.8.2022

1. GCAUS

Šmerda Marek, hcp 2,1   29b.

Hustin Oliver, hcp 3,5   32b.

Janovský Radek, hcp 9,0   35b.

Šmerda David, hcp 15,1   30b.

Celkem: 155b.

OSTRAVICE 10.-12.7.2022

1. PGCOV

Sokolovský Viktor, hcp 3,9   30+43+43/38,667b.

Pink Amálie, hcp 3,9   33+28/30,5b.

Schubertová Tereza, hcp 4,3   35+33/34b.

Kamradková Barbora, hcp 4,8   33+37/35b.

Nováková Nela, hcp 5,6   29+32+29/30b.   X

Benjamínci: Fleischmann Ella   20b.

Celkem: 196,834b.

2. ZGCKR

Dvořák Damian, hcp 10,4   36+29/32,5b.

Kiška Jakub, hcp 12,9   36+35+37/36b.

Těšínská Aneta, hcp 17,4   35+42/38,5b.

Kupková Eliška, hcp 22,6   26+19/22,5b.

Benjamínci: Stuchlík Jiří   20b.

Celkem: 182b.

3. BESGK

Chromčík Ondřej, hcp 5,4   31+40+37/36b.

Škvrnová Nela, hcp 6,1   30+33/31,5b.   X

Adamusová Natálie, hcp 8,0   35+32/33,5b.

Bielská Veronika, hcp 10,5   36+32+31/33b.

Němcová Agáta, hcp 13,9   34+36/35b.

Celkem: 173,5b.

4. GCBRN

Šustek Jan, hcp +3,3   27+31+26/28b.

Oplatková Julie, hcp 0,5   36+29+32/32,333b.

Bohata Daniel, hcp 6,1   43+40+31/38b.

Schamberger Ondra, hcp 6,2   30+33+43/35,333b.

Janíková Kateřina, hcp 7,9   32+31+27/30b.   X

Celkem: 161,667b.

HORAL 8.-9.7.2022

1. ZGCKR

Dvořák Damian, hcp 12,8   36+40/38b.

Procházková Sára, hcp 15,9   35+33/34b.

Těšínská Aneta, hcp 17,4   27+26/26,5b.   X

Kupková Eliška, hcp 22,6   30+30/30b.

Holušová Ella, hcp 54   30+34/32b.

Benjamínci: Stuchlík Jiří   20b.

Celkem: 192b.

KASKÁDA 4.-6.7.2022

1. GCOLO

Tichánková Eva, hcp +0,5   34+38+35/35,667b.

Tesařík David, hcp 0,6   32+28+36/32b.   X

Šnoblová Anna, hcp 0,9   37+34+38/36,333b.

Sedlák Adam, hcp 2,8   44+32+29/35b.

Látal Filip, hcp 6,4   37+28+38/34,333b.

Benjamínci: Složil Albert   20b.

Celkem: 197b.

2. GCAUS

Urbánková Dagmar, hcp +3,6   35+34+34/34,333b.

Plášek Štěpán, hcp +3,0   35+32+36/34,333b.

Hanák David, hcp 0,3   29+27+31/29b.   X

Černá Veronika, hcp 2,0   37+28+31/32b.

Lekeš Jan, hcp 2,1   32+36+36/34,667b.

Benjamínci: Rožnovský Martin   20b.

Celkem: 189,667b.

3. PGCOV

Haladej Jan, hcp 3,6   30+34+39/34,333b.

Kamradek Vojtěch, hcp 5,9   20+29/24,5b.   X

Bradáčová Klára, hcp 6,4   24+33/28,5b.

Novák Jakub, hcp 7,5   24+35/29,5b.

Duda Petr, hcp 9,9   36+27/31,5b.

Benjamínci: Fleischmann Ella, Slaný Ondřej   25b.

Celkem: 183,166b.

4. GCBRN

Bertényi Bence, hcp +3,2   30+36+36/34b.

Bruzl Adam, hcp +3,2   35+36+33/34,667b.

Poláková Mariana, hcp +2,3   36+38+37/37b.

Schwarzová Tereza, hcp +2,0   38+28+34/33,333b.   X

Zavřelová Tereza, hcp +1,7   35+32+38/35b.

Celkem: 175,334b.

5. GCKSI

Hložánek Jakub, hcp 6,9   28+37+38/34,333b.

Fučík Adam, hcp 9,5   29+28/28,5b.

Hložánek Lukáš, hcp 15,1   36+33/34,5b.

Janas Denis, hcp 25,2   37+36/36,5b.

Lorenčík Jan, hcp 26,7   30+27/28,5b.   X

Celkem: 168,166b.

6. GOLGC

Pivoda Roman, hcp 2,1   33+34/33,5b.

Marešová Barbora, hcp 5,6   28+28+31/29b.   X

Filipová Natálie, hcp 12,4   29+32/30,5b.

Klimešová Adéla, hcp 16,4   29+37/33b.

Filipová Dominika, hcp 20,5   33+31/32b.

Celkem: 162,5b.

KOŘENEC 26.6.2022

1. GCBRN

Beck Tomáš, hcp 9,7   31b.

Krejčí David, hcp 19,7   42b.

Svobodová Natálie, hcp 29,0   50b.

Nepala Štěpán, hcp 32,1   23b.   X

Boháčková Tereza, hcp 36,1   42b.

Benjamínci: Hemzalová Vivien   20b.

Celkem: 216b.

2. GCKSI

Směšný Jakub, hcp 4,7   29b.

Hložánek Lukáš, hcp 15,7   39b.

Lelek Alexandr, hcp 16,8   35b.

Janas Denis, hcp 25,2   31b.   X

Šlampa Daniel, hcp 25,5   36b.

Benjamínci: Harant Filip, Ullreich Jakub, Peterková Tina, Svobodová Nela, Buchta Patrik, Kuchovská Tereza   45b.

Celkem: 213b.

3. SOGCC

Štourač Dominik, hcp 7,1   36b.

Lenz David, hcp 8,1   35b.

Bartošová Sandra, hcp 10,1   31b.

Maňas Mikuláš, hcp 11,3   25b.   X

Hála Adam, hcp 22,9   44b.

Benjamínci: Lenzová Inna, Barta Nicolas   25b.

Celkem: 207b.

4. GCOLO

Šíma Václav, hcp 10,3   31b.

Pospíšilová Anna, hcp 17,0   35b.

Major Martin, hcp 17,7   31b.

Tesaříková Karolína, hcp 32,3   44b.

Benjamínci: Pičman Matyáš

Celkem: 192b.

5. GCAUS

Janovský Radek, hcp 11,4   27b.

Zmeškal Vojtěch, hcp 13,3   32b.

Bartů Tobias, hcp 14,7   29b.   X

Šmerda David, hcp 15,8   35b.

Frélich David, hcp 21,3   34b.

Benjamínci: Rožnovský Martin, Frýdková Michaela   25b.

Celkem: 180b.

 

KRAVAŘE 1.5.2022

ŠILHEŘOVICE 30.4.2022

1. PGCOV

Kamradková Barbora, hcp   35b.

Pink Amálie, hcp   42b.

Krol Matyáš, hcp   33b.

Mikula Filip, hcp   41b.

Vojtěšek Mikuláš, hcp   31b.   X

Benjamínci: Slaný Ondřej   20b.

Celkem: 204b.

2. GKLHO

Krupník Josef, hcp   32b.

Riedichová Tereza, hcp   29b.

Cigánek Adam, hcp   41b.

Novák David, hcp   24b.   X

Baják Ondřej, hcp   43b.

Benjamínci: Pavlišová Eveline, Černický Kristián   25b.

Celkem: 199b.

3. GCAUS

Šmerda David, hcp   29b.

Bartů Tobias, hcp   40b.

Frélich David, hcp   30b.

Veverka Tomáš, hcp   35b.

Neubauer Tomáš, hcp   29b.   X

Benjamínci: Rožnovský Martin   20b.

Celkem: 194b.

3. SOGCC

Lenz David, hcp   37b.

Bartošová Sandra, hcp   36b.

Hála Adam, hcp   35b.

Šulák Kryštof, hcp   30b.   X

Maňas Mikuláš, hcp   33b

Benjamínci: Lenzová Inna   20b.

Celkem: 194b.

5. ZGCKR

Kiška Jakub, hcp 13,2   30b.   X

Procházková Sára, hcp 15,9   36b.

Válková Kateřina, hcp 16,0   30b.

Kozák Filip, hcp 19,0   36b.

Těšínská Aneta, hcp 20,3  36b.

Benjamínci: Holušová Ella, Stuchlík Jiří   25b.

Celkem: 193b.

6. GCLIP

Gebauerová Kateřina, hcp   37b.

Bednář Pavel, hcp   35b.

Valošek Oliver, hcp   31b.

Horáková Karolína, hcp   30b.

Turčina Tobiáš, hcp   25b.   X

Celkem: 170b.

7. GOLGC

Filipová Natálie, hcp   38b.

Filipová Dominika, hcp   36b.

Klimešová Adéla, hcp   27b.

Marešová Barbora, hcp   29b.

Celkem: 168b.

8. GCBRN

Munk Tobias, hcp   35b.

Pavelka David, hcp   27b.   X

Janíková Kateřina, hcp   28b.

Zavřel Alex, hcp   31b.

Beck Tomáš, hcp   36b.

Celkem: 165b.

9. BESGK

Walachová Adéla, hcp   32b.

Chromčík Ondřej, hcp   31b.   X

Adamusová Natálie, hcp   33b.

Valdmann Jonáš, hcp   29b.

Morcinek Tomáš, hcp   35b.

Celkem: 158b.

 

 

© 2022 Morava Cup
created by: Global Trade Technology s.r.o.