Seznam přihlášených benjamínků

Babí léto na Penati 22.9.2019

  1. Štěpán Hykel, GCBRN
  2. Sebastian Schamberger, GCBRN
  3. Dominka Filipová, VALGK
  4. Adéla Klimešová, VALGK

Čeladná Finále 26.-27.8.2019

  1. Dominika Filipová, VALGK
  2. Marek Šmerda, GCAUS
  3. Sebastian Schamberger, GCBRN
  4. Max Bartulec, GCHUK
  5. Adéla Klimešová, VALGK
  6. Kryštof šulák, SOGCC
  7. Hynek Maňas, SOGCC
  8. Michal Szalay, GCBRN
  9. Štěpán Hykel, GCBRN
  10. Lukáš Hložánek, GCKSI
  11. Aneta Těšínská, ZGCKR
  12. Eliška Rajnochová, VALGK
  13. Nicolas Arnau Bachner, GCBRN
  14. Fabián Ošťádal, GCS

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=583523943

Skalica 18.8.2019

  1. Štěpán Hykel, GCBRN
  2. Dominika Filipová, VALGK
  3. Adéla Klimešová, VALGK
  4. Sebastian Schamberger, GCBRN
  5. Sofie Chramostová, BERGC
  6. Max Bartulec, GCHUK
  7. Anna Miklová, GCLKO
  8. Michal Szalay, GCBRN
  9. Marek Šmerda, GCAUS
  10. Hynek Maňas, SOGCC
  11. Lukáš Hložánek, GCKSI

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=582449161

Hukvaldy 11.8.2019

  1. Kryštof Šulák, SOGCC
  2. Vojtěch Eliáš, GCHUK
  3. Max Bartulec, GCHUK
  4. Sebastian Schamberger, GCBRN
  5. Hynek Maňas, SOGCC
  6. Matyáš Libo, GCMA
  7. Denis Krystyn
  8. Marco Krystyn
  9. Michal Szalay, GCBRN
  10. Julie Kozáková, GCRAD
  11. Marek Matula, GCHUK

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=580119725

Ostravice 6.-7.8.2019

  1. Marek Šmerda, GCAUS
  2. Anna Miklová, GCLKO
  3. Max Bartulec, GCHUK
  4. Dominika Filipová, VALGK
  5. Adéla Klimešová, VALGK
  6. Eliška Rajnochová, VALGK

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=580117684

Olomouc 25.7.2019

  1. Sebastian Schamberger, GCBRN
  2. Michal Szalay, GCBRN
  3. Marek Šmerda, GCAUS
  4. Adéla Klimešová, VALGK
  5. Anna Miklová, GCLKO
  6. Max Bartulec, GCLKO
  7. Kryštof Šulák, SOGGC
  8. Hynek Maňas, SOGCC

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=575863826

Kořenec 21.7.2019

  1. Ošťádal Fabián, GC Skalica
  2. Sebastian Schamberger, GCBRN
  3. Michal Szalay, GCBRN
  4. Hynek Maňas, SOCGC
  5. Kryštof Šulák, SOCGC
  6. Aneta Těšínská, ZGCKR
  7. Jan Jeřábek, SOCGC
  8. Štěpán Hykel, GCBRN
  9. Vojtěch Eliáš, GCHUK
  10. Max Bartulec, GCHUK
  11. Anna Miklová, GCLKO
  12. Marek Šmerda, GCAUS

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=575863169

Brno Kaskáda 15.-16.7.2019

  1. Sebastian Schamberger, GCBRN
  2. Michal Szalay, GCBRN
  3. Adéla Klimešová. VALGK
  4. Štěpán Hykel, GCBRN
  5. Dominika Filipová, VALGK
  6. Lenka Bílková, GCNVR
  7. Marek Šmerda, GCAUS
  8. Kryštof Šulák, SOCGC
  9. Lukáš Hložánek, GCBRN

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=575862007

Rožnov pod Radhoštěm 10.7.2019

  1. Eliška Kupková, ZGCKR
  2. Sebastian Schamberger, GCBRN
  3. Michal Szalay, GCBRN
  4. Adéla Klimešová. VALGK
  5. Štěpán Hykel, GCBRN
  6. Jan Jeřábek, SOGCC
  7. Dominika Filipová, VALGK
  8. Benjamín Meert, GCRAD
  9. Marek Šmerda, GCAUS

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=575848462

Ropice 9.7.2019

  1. Ošťádal Fabián, GC Skalica
  2. Sebastian Schamberger, GCBRN
  3. Michal Szalay, GCBRN
  4. Eliška Rajnochová, VALGK
  5. Hynek Maňas, SOCGC
  6. Kryštof Šulák, SOGCC
  7. Max Bartulec, GCHUK
  8. Valerie Hellerová, BESGK

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=575847751

Austerlitz 2.7.2019

  1. Fabián Ošťádal, GC Skalica
  2. Sebastian Schamberger, GCBRN
  3. Marek Šmerda, GCAUS
  4. Aneta Těšínská, ZGCKR
  5. Hynek Maňas, SOCGC
  6. Nicolas Arnau Bachner, GCBRN
  7. Kryštof Šulák, SOCGC
  8. Max Bartulec, GCHUK
  9. Adéla Klimešová, VALGK
  10. Lukáš Hložánek, GCBRN
  11. Anabela Zarič, GCBRN
  12. Jan Jeřábek, SOCGC

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=575450788

Jezera 23.6.2019

  1. Fabián Ošťádal, GC Skalica
  2. Sebastian Schamberger, GCBRN
  3. Lucie Paťavová, ZGCKR
  4. Marek Šmerda, GCAUS
  5. Hynek Maňas, SOCGC
  6. Ella Hrbatá, SK
  7. Anna Miklová, GCLKO
  8. Kryštof Šulák, SOCGC

Horal  Velké Karlovice 8.-9.6.2019

  1. Marek Šmerda, GCAUS
  2. Nicolas Arnau Bachner, GCBRN
  3. Sebastian Schamberger, GCBRN
  4. Lucie Paťavová, ZGCKR
  5. Adéla Klimešová, VALGK
  6. Anna Miklová, GCLKO

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=571105717

Kravaře 26.5.2019

  1. Marek Šmerda, GCAUS
  2. Kamila Fussová, ZGCKR
  3. Matěj Chvál, ZGCKR
  4. Jakub Janalík, GCHUK
  5. Jakub Janalík, GCHUK
  6. Max Bartulec, GCHUK
  7. Aneta Těšínská, ZGCKR
  8. Eliška Kupková, ZGCKR
  9. Lucie Paťavová, ZGCKR
  10. Adéla Klimešová, VALGK
  11. Dominika Filipová, VALGK
  12. Ryan Connor Bissel, ZGCKR
  13. Hynek Maňas, SOGCC
  14. Jan Jeřábek, SOGCC
  15. Anna Miklová, GCLKO
  16. Valerie Hellerová, BESGK
  17. Sebastian Schamberger, GCBRN
  18. Michal Szalay, GCBRN

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=568600416

Skalica 18.5.2019

  1. Olívia Grachová
  2. Fabián Ošťádal, GCSkalica
  3. Sofie Chramostová, GCP
  4. Štěpán Hykel, GCBRN
  5. Lukáš Hložánek, GCKSI
  6. Sebastian Schamberger, GCBRN
  7. Michal Szalay, GCBRN

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=567912525

Šilheřovice 12.5.2019

  1. Marek Šmerda, GCAUS
  2. Fabián Ošťádal, GCSkalica
  3. Matěj Chvál, ZGCKR
  4. Štěpán Hykel, GCBRN
  5. Aneta Těšínská, ZGCKR
  6. Eliška Kupková, ZGCKR
  7. Lucie Paťavová, ZGCKR
  8. Marie Bednaříková, GCSVR
  9. Anna Miklová, GCLKO
  10. Valerie Hellerová, BESGK
  11. Sebastian Schamberger, GCBRN
  12. Michal Szalay, GCBRN

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=566367994

Kostelec u Zlína 8.5.2019

  1. Marek Šmerda, GCAUS
  2. Fabián Ošťádal, GCSkalica
  3. Hynek Maňas, SOGCC
  4. Štěpán Hykel, GCBRN
  5. Kryštof Šulák, SOGCC
  6. Eliška Kupková, ZGCKR
  7. Lucie Paťavová, ZGCKR
  8. Marie Bednaříková, GCSVR
  9. Anna Miklová, GCLKO
  10. Max Bartulec, GCHUK

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=566339483

Ostravice 28.4.2019

  1. Kamila Fussová, ZGCKR
  2. Sebastian Schamberger, GCBRN
  3. Maxmilián Hlista, PGCOV
  4. Marek Šmerda, GCAUS
  5. Aneta Těšínská, ZGCKR
  6. Lucie Paťavová, ZGCKR
  7. Fabián Ošťádal, GCSkalica
  8. Matěj Chvál, ZGCKR
  9. Valerie Hellerová, BESGK
  10. Eliška Rajnochová, VALGK
  11. Szalay Michal, GCBRN

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/seznam-prihlasek?id=565352539

Penati The Legend Course 7.4.2019

  1. Sebastian Schamberger, GCBRN
  2. Olívia Grachová, SLO
  3. Livia Zelisková, SLO
  4. Marek Šmerda, GCAUS
  5. Sofie Chramostová, GCP
  6. Lukáš Hložánek, GCKSI
  7. Oliver Póša, SLO
  8. Diana Zelisková, SLO

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/seznam-prihlasek?id=563380028

© 2020 Morava Cup
created by: Global Trade Technology s.r.o.

Rolovat nahoru