Informace pro benjamínky

Turnaje 2020:

  • Čeladná 18.5.2020
  • Kostelec u Zlína  23.5.2020
  • Šilheřovice 29.5.2020
  • Ostravice 31.5.2020 TURNAJ ZRUŠEN
  • Austerlitz 4.6.2020
  • Jezera 10.6.2020
  • Horal- Velké Karlovice 13.-14.6.2020
  • Kravaře 16.6.2020
  • Olomouc 1.7.2020
  • Ropice 7.7.2020
  • Ostravice 9.7.2020
  • Kaskáda 13.-14.7.2020
  • Penati 16.7.2020
  • Rožnov pod Radhoštěm 29.7.2020
  • Skalica 1.8.2020
  • Ostravice 4.-5.8.2020
  • Kořenec 9.8.2020
  • Hukvaldy 16.8.2020
  • Kaprun- Zell am See 20.8.2020*
  • Čeladná FINÁLE 24.-25.8.2020
  • Skalica 12.9.2020*

*turnaje v Kaprunu 20.8. a ve Skalici 12.9. nejsou součástí bodování túry 2020

K tomu, aby mohl být hráč celkově vyhodnocen, musí odehrát minimálně 7 turnajů túry:o)

Přihlášky: www.moravacup.cz

  • formulář pro přihlášení a odhlášení hráče naleznete na hlavní stránce pod obrázkem konkrétního turnaje
  • přihlašování začíná vždy 7 dní před turnajem
  • seznam všech přihlášených naleznete dole na této stránce a v přihlašovacím formuláři – bude denně ve večerních hodinách aktualizován
  • děti budeme na základě vyplněného registračního formuláře přihlašovat do turnaje, který bude naveden paralelně s turnajem pro ostatní kategorie na serveru ČGF- odkaz na něj naleznete na seznamu přihlášených benjamínků
  • v den turnaje je možno omluvit/ resp. ještě výjimečně přihlásit hráče prostřednictvím telefonního čísla 736 792 746 (Lukáš Korda)

Startovní listina bude sestavena alespoň jeden den před zahájením turnaje nejpozději do 20:00 hod. a uveřejněna v aktualitách na našich webových stránkách www.moravacup.cz ( ZPRÁVY, AKTUALITY:o))

Informační schůzka před hrou: v předem určenou dobu v klubovně – naleznete rovněž v našich aktualitách, schůzka probíhá většinou kolem 12:00 hod.- závisí na počtu přihlášených dětí, a tedy době startu posledního flightu kategorie GH v hlavním turnaji

Hra: hraje se devět zkrácených jamek na rány ze speciálně upravených odpališť

…další informace v propozicích túry nebo nás kontaktujte na tel. 736 792 746- Lukáš Korda:o)

Seznam přihlášených hráčů této kategorie naleznete zde

© 2020 Morava Cup
created by: Global Trade Technology s.r.o.

Rolovat nahoru